| AnAndrey1994 a întrebat:

De ce nu am pofta sau chef de viata?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ai scris ce vârstă ai? Ţi s-a întâmplat ceva anume? Sau e doar o stare de plictiseală?
Părerea mea e că există un motiv pe care chiar dacă nu vrei să îl vezi e ascuns acolo pe undeva...
Uită ce a fost urât înainte de a începe ceva nou. Găseşte hobby acolo în adâncul tău sau redescoperă ceea ce uitase-i înainte de prăpastie... schimbă ceva din look-ul tău exterior, poate fi doar şi coafura sau culoarea prietenilor, uită-te în oglindă, admiră-te şi repet găseşte să faci ceva ce îţi face plăcere deosebită, fă-ţi manichiura, vorbeşte cu prieteni adevăraţi la telefon şi îndepărtează orice gânduri rele.
Reflectează asupra vieţii tale pentru că mie nu mi se pare normal ceea ce se întâmplă cu tine, mai ales dacă eşti tânăr şi ai toată viaţa înainte.
Aşteptăm să ne dai de veste.
Te pup!

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poate pentru ca vezi ca tot ce faci iese prost si fara rost.ai ajuns intr-o stare de depresie si fara forte de a mai lupta.
Poate fi si datorita unei relatii iesite prost, in care ai dat tot ce-a fost mai bun din tine si acum iti dai seama ca nu a avut rost.
Incearca sa te distrezi mai mult, mai multe iesiri cu prietenii, de obicei functioneaza! incearca sa te relationezi cu mai multa lume ca sa nu te simti singura si apreciaza tot cea ce fac pentru tine pentru a trece peste.
O zi buna iti doresc!

| DorelExpertu a răspuns:

Si eu tot la fel ca tine

Răspuns utilizator avertizat
| LaurC a răspuns:

Mânâncă ciocolată!

| AnAndrey1994 explică:

In 4 mai inplinesc 18 ani