| Nebunatyca69 a întrebat:

De ce nu-mi apare la notificari cand imi urmareste cineva activitatile? Unei prietene ii apare cand cineva ii urmareste activitatile, iar mie nu imi arata. la notificari. Sa ma urmareasca fara sa-mi dea cerere, cine stie?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate pentru că nu ţi-a dat nimeni "follow" până acum, iar cei care te urmăresc sunt cei care ţi-au dat cerere de prietenie, şi nu le-ai acceptat-o.
În cazul ăsta, nu îţi apare notificare.
Baftă!

| Nebunatyca69 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Ba da, am facut proba de pe fb lu sora-mea. am sters-o. si mi-a dat "follow" si nu imi aparea mie la notificari, dar nu stiu de ce...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Are dreptate, și eu am follow de la câteva persoane, îmi apar la notificări câțiva, pe alții i-am găsit accidental uitându-mă cine mă urmărește, fără să primesc notificare.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Poate e un bug?