| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

De ce nu "ne vine " sa stranutam atunci cand facem sex? thinkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai alergie la sex rolling on the floor tongue

14 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Sincer sa-ti spun eu am avut momente din astea, si evident ca eram racit happy

| bluesky a răspuns:

Asa suna intrebarea ta de parca am stranuta non stop si numa cand facem sex nu...

| Irina a răspuns:

Totusi dc vrei sa stranuti in acele momente? Nu cred ca ar face unele senzatii mai intense.

| daniDeeDee a răspuns:

Ce intrebare...straight face

| MM a răspuns:

Si daca am stranuta, oare partenerul s-ar opri din 'activitate' sa ne spuna 'Noroc!' sau 'Sanatate'?

| kanajambe a răspuns:

Ce intrebare desteapta happy

| juniper a răspuns:

Pentru ca suntem prea ocupati de "celelalte" activitati laughing

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Pentru ca nu ai alergie la sex si la partenerbig grin :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropos de treaba cu stranutul, am vazut recent o stire pe tv cu o adolescenta din SUA care stranuta de cateva zeci de ori pe minut! e incredibil, stranuta asa de cateva saptamani, sufera de o boala rara si mai nasol e ca nu s-a gasit antidotul...chiar au incercat s-o hipnotizeze ca sa uite traseul mental al banalului stranut.Nici la scoala nu mai poate merge, e imposibil sa scrie sau sa se concentreze. Ii este greu sa inghita cand mananca sau bea-se ineaca.Doar cand doarme se poate opri din stranut. Daca nu se va gasi un antidot, peste ceva timp, cand pustoaica va mai creste, vom sti daca poti sau nu sa stranuti cand faci sex!
O poti cauta pe net, a participat deja cateva emisiuni importante in SUA, e foarte draguta si iesita din comun cu faza asta cu stranutul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care stranuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stranutat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irina, din contra, muschii se contracta...ehe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zazu, uite ce inseamna diferenta de ani, mai mult, mai intelepthee hee

| valivitezomanul a răspuns:

Preocuparea cu celelalte activitatibig grinhappy