| Fundita26 a întrebat:

De ce nu vrea sa fie cu mine? am aflat ca ii place de mine prin intermediul unui prieten, dar peste 3 zile in care el credea ca eu nu stiu nimic; ii zice acestui prieten ca nu vrea nimic cu mine. Dupa si-a dat seama ca stiu si am vb si el mi-a zis ca a spus acestui amic ca s-a gandit la noi, iar dupa spune ceva de genu ca tine la mine ca la o sora; si mai zice ca nu a vrut sa-i spune respectivului ca ma place (si totusi i-a spus lui ca ma place ), si daca nu ii spunea lui, cica intr-un final imi va spune ca ma place... e ciudat; pentru ca pana la urma mi-am dat seama ca tine la mine(adica in felul in care ma face sa rad, si cum reactioneaza cand povestesc despre iubitul meu -ex acum-) dar nu inteleg de ce nu vrea sa fim impreuna.

3 răspunsuri:
| ByByLoVe a răspuns:

Eu cred ca amicul tau,a facut misto de tine, si e cred ca prietenul tau chiar tine la tine dar, doar ca LA O SORA nimic mai mult!winkingmult succes! Dar tie iti place de baiatul respectiv?

| Fundita26 explică (pentru ByByLoVe):

Da, chiar imi place de el... insa nu cred ca amicul si-a batut joc
de mine, adica de ce baiatul asta de care imi place ar reactiona urat cand i-am spus iubitul meu mi-a dat o bratara( si o purtam...)

| ByByLoVe a răspuns:

Pai,nu stiu ce sa zic, am avut si eu astfel de probleme dar baietii sunt foarte schimbatori...