| iuliana_8590 a întrebat:

De ce oare imi merge prost in dragoste de cand m-am despartit de fostul meu prieten cu care am stat 1 an si ceva si care ma iubea f mult? de atunci am avut relatii de scurta durata(2-3 luni maxim)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca asa e viata maine ai noroc poimaine esti in beleawinking

| Damian a răspuns:

Nu in fiecare zi iti gasesti jumatatea

| Anakatsu a răspuns:

Pentru ca tu cu prietenul tau te simteai cel mai bine acum, in relatiile tale nu mai gasesti aceeasi senzatie acelasi foc si de asta le ai de scurta durata intr-un final o sa gasesti un baiat pe masura cerintelor tale tongue esti frumoasa si tanara sigur vei gasi pe cineva

good luck :*

| TzaCaNeL a răspuns:

Nu te intrista...va veni timpul cand vei avea o relatie mult mai lunga... apropo, cati ani ai?batting eyelashes

| georginika a răspuns:

Cred ca nu e vorba de ne-noroc in dragoste...cred ca esti mai pesimista si nu reusesti sa te implici cu totul intr-o relatie.