| lolium a întrebat:

De ce pentru unii barbati conteaza atat de tare virginitatea unei fete?laughing
Ca mie nu mi-a picat fisa inca.

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se simta mai bine cand eu trage si nu o vede ca pe o curva ci ca pe o fata cuminte.

| Amelya02 a răspuns:

Baietii intotdeauna vor iubi mai mult o fata virgina, mai ales daca a fost a lor.
Au simt de " proprietate"
Plus ca isi hranesc orgoliul cu asta, se mandresc!

| Awesom a răspuns:

Intrebare:Ce faci cu o virgina care sta ca scandura in pat?

| AlexanderAdrian a răspuns:

E o chestie de orgoliu si bravada masculina, primul care i-a ...cucerit teritoriile virgine. Mi se pare o prostie dar fiecare cu ideile lui.

| Alcyon a răspuns:

Doar pentru barbatii lipsiti de experienta conteaza virginitatea, fiindca le e frica sa nu se faca de ras. Ceilalti cam fug de virgine ca dracu de tamaie laughing E multa bataie de cap cu ele, iar baietilor nu le prea place sa se complice.

| Danysan a răspuns:

DE ce pentru fete conteaza daca Baiatu e Virgin si il vad altfel? Raspunsul e Simplu o Persoana Virgina e Pura si nepatata, nu a facu-to cu toata strada si daca ai o Relatie cu ea se ataseaza foarte puternic de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleBugsBunny a răspuns:

Orgoliul barbatesc vor ei sa fie primii si poate frica...doar nu ai cum sa fii comparat daca esti primul nu?

| lolium explică (pentru LittleBugsBunny):

Aham. ca sa nu isi dea seama fata ca de fapt el o are mica rolling on the floor

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru lolium):

Cam asa oricat de mica ar fi tot o doare laughing)

| lolium explică (pentru LittleBugsBunny):

Dar tu stii ca eu sunt fata, nu?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru lolium):

Mi-am dat seama :p si vrei sa spui ca nu am dreptate?

| lolium explică (pentru LittleBugsBunny):

Cum zici tu.

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru lolium):

Deci am sau nu dreptate?

| lolium explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu stiu brewinking
n-ai avut niciodata onoarea cu vreuna?laughing

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru lolium):

Eu ziceam din opinia ta sarcastico off...

| SebastianCMT a răspuns:

E acea stare de multumire ca el a fost primul si acea mandrie ca el a fost primul care te-a gaurit.

| 1234abcd a răspuns:

Nu stiu thinking
in ziua de azi mai toate fetele fac sex pe la 14 ani ( nu zic ca toate doamne fereste ) si fetele virgine pot spune ca sunt ( sau o sa devina ) pe cale de disparitie

uite un exemplu : cand iti iei ceva nou (un tricou sa zicem )atunci cand il poti pentru prima data ai impresia ca e ceva special, wow...dar dupa ce il mai porti de vreo 5-10-16 ori devine banal, neinteresant (desi e tot acelasi tricou )

nu toti baieti sunt interesati de virgine... dar cei care sunt....au impresia ca fata respectiva (daca se hotaraste sa faca sex cu el ) o sa fie a lui (in termeni metaforici ..nu e ca o cana sau o proprietate pe care o detine cu acte )adica cu siguranta acea fata il va tine minte ca fiind "primul cu care am facut sex", va avea un loc rezervat in sufletul si creierul ei. nu se va amesteca cu ceilalti iubitiwinking

| ClauditaSmile a răspuns:

Te-ai gandit vreodatata daca iubitul tau ar fi facut sex cu alte 10 fete inaintea ta. Cum te-ai simti?

Mai era si un banc. O fata super frumusica se duce la un intelept si il intreaba. De ce femeile sunt considerate curve daca fac sex mult iar baieti sunt laudati daca fac sex mult.
Inteleptul raspunde: Orcine vrea sa aiba o cheie care sa deschida multe lacate dar nimeni nu vrea sa aiba un lacat care sa fie deschis de mai multe chei sau de toate cheile

| TwiXXXie a răspuns:

Mie unul mi-ar place sa fiu primul decat sa fiu al 10-lea la fata respectiva

| Seyko a răspuns:

Sa-ti dau un exemplu... Daca gasesti un servetel folosit pe jos, il mai folosesti si tu?

Asa e si eu fetele, trebuie sa ii cunosti trecutul, sa nu fie "lovita"winking

| lolium explică (pentru Seyko):

Asta cu trecutul se afla repede.
si nu poti sa compari femeia cu un servetel folosit, sau cu o masina noua in care esti tu primul care apasa pe pedala (asta cu masina ne-a spus-o profesorul de religie )
ma dezgusta chestia asta cateodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seyko):

Atat...ti-as da funda daca as putea!big grin

| unknøwn a răspuns (pentru Seyko):

Dacă cineva îţi dă un Lamborghini Aventador, nu-l accepţi doar pentru că are parbrizul spart?
Asta e doar fantezie. Care nu există în afara capului vostru. Femeile ştiu asta.
Orgoliu şi mândrie.

| viataeopoveste a răspuns:

Nu neaparat unii baieti se feresc de fetele virgine pentru ca nu au rabdarea necesara cu ele, pe cand altii vor ceva noua un exemplu ar fi virginele sau considera ca atunci cand o fata a facut-o pentru prima data cu ei este "a lor".

| R3laXaTT a răspuns:

Sa nu isi fi bagat toti bagabonti... in ea, sincer nu ma prea intereseaza asta din cate am auzit asta ar fi...

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Fetele sunt mult prea bazate pe eleganța unui bărbat. Mereu sunt procupate să facă din bărbatul viselor sale un adevărat cavaler.

| yonut112 a răspuns:

Sa fie el primul care ti-o bagaalaughing laughing laughing

| lolium explică (pentru yonut112):

Ai dat pe raspuns, nene laughing

| Carla56 a răspuns:

Http://bit.ly/1gdOdoe Vei fi uimit :)