| Elena1234567 a întrebat:

De ce prietenul meu are sperma apoasa? mai pot ramane gravida?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa e la inceput.Da. Poti ramane.

| Deedeek a răspuns:

A baut ca un porc bere si are lichide multe in corp. Inainte sa v-o puneti, pune-l sa scuipe intr-un borcan de optsute pana il umple trei sferturi. Daca il convingi sa faca pipi pana il umple de tot, sperma lui o sa fie tare ca piatra. O s-o poti roade ca pe Airwaves Drops.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aspectul spermei diferă de la individ la individ ( chiar şi de la o perioadă la alta ) şi este influenţat de foarte mulţi factori...

Dacă spermatozoizii sunt viabili ( sănătoşi ), atunci poţi rămâne însărcinată!

Oricum, aspectul spermei NU are nici o legătură cu posibilitatea unei sarcini.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 da poti ramane
2 sperma e mai apoasa sau groasa in functie de timpul dintre inceperea excitarii si ejaculare, practic cu cat excitatia dureaza mai mult cu catat cantitatea de sperma si nutrienti creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena,nu conteaza aspectul spermei, care depinde de mai multi termeni ci continutul de spermatozoizi.Da, poti ramane inzarcinata.Este suficient un singur spermatozoid sa ajunga si sa fecundeze.Mult noroc.

| Negoiu a răspuns:

Da,poţi!