| RAY a întrebat:

De ce romancele se vor casatorie inca de la prima intarnire? De ce fetelor nu le place sexul ocazional si obligatoriu trebuie sa faci o relatie cu ele sau nunta?

Răspuns Câştigător
| IdNo a răspuns:

Si femeilor le place sexul dar sunt ipocrite si nu le place sa recunoasca. Se considera prea corecte si vor sa arate ca au alte interese de la viata insa adevarul e ca ele simt o placere mult mai mare in timpul sexului ca barbatii dar totusi dorinta lor de a face sex e mai mica insa nu inseamna ca nu vor. E totul vorba de mandria lor infinita pentru ca sunt femei. Asa sunt femeile.

55 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nu vor chiar toate sa se căsătorească thinking

Dar să știi că majoritatea fetelor visează să devină mirese la un moment dat. de ce ești rău?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu sunt rau, era o intrebare aici despre o fata care vrea nunta in scimbul virginitati, si de aia intreb de unde obsesia asta dupa nunta si relatie

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Te visezi si tu o mireasa?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu s-a înțeles asta din întrebarea ta. Nu știu, oricum sunt destule care nu vor relații/nunta și vor sa tot zburde.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu am voie sau cum?laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Trebuie ca cel care te ia sa aiba grija de tine ca de ochii din cap, parerea mea!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Aoleu. de ce?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Fata aia ma inspirat sa spun asa

| RAY explică:

Nu generalizez si nu vorbi asa vulgar

| GoldenZenith a răspuns:

Easy, cowboy! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Draga mea, era o preventie, nimic altceva.

Esti o fata ce trebuie protejata!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

De ce? Eu nu pot sa am grija de mine? thinking
Cât interes față de mine ai tu. roșesc blushing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pot renunta la provocarea de aseara? poti sa imi dai alta

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Lasa vrajeala ca nu rosesti, e doar o remarca de-a mea.

Tot zici pe aici ca esti mica si ma gandeam ca esti uneori si neajutorata si ai nevoie de ajutor si protectie, atata tot/
Da, un interes catusi de mic care poate fi mare, recunosc.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da. Pai ce s-a întâmplat? thinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu cunosc sensul cuvântului "vrăjeală".

Uite aici, la tine, vrajeala adevărată laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vrajeala-prajeala, nici eu nu cunosc acest sens al sintagmei, vrei sa ma inveti ce inseamna, vad ca tu il mai stapanesti cat de cat.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu are rost provocarea aia sincer am si dat anulare

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Habar nu am despre ce vorbești! Eu te pot învăța ce înseamnă inocenta, bunătatea. astea. laughing))

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da-mi alta provocare

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Unde gasesc eu de astea care vor sa zburde?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Te provoc sa ii spui lui Drimmero ce simti pentru el cu adevărat!

O sa mi-o iau pentru asta laughing)))

Nu știu unde găsești fete de genul. caută și tu thinking

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce simt eu pentru un mascul? este un baiat de treaba

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahahaha

M-am oprit din citit dupa ' eu te pot invata'))))).

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing așa de rea sunt?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Numai numele meu il tot zici pe aici, nu vrei sa ti-l imprumut cu dobanda?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nu te flata singur. Și tu mi-ai spus numele de multe ori. Trebuie să fim chit.
Lasă dobânda.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cum se apara omul mereu, e amuzant, mereu o baga pe 'si tu ai facut, si tu ai dres,, si tu faci asa'))))).

Tie iti lasam pe moca, nu iti luam dobanda, lasam camataria.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing) primesc tratament special? Uuuu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ultra' special, unul sofisticat, o reducere masiva si majora!