| Richniggaforever a întrebat:

De ce s-au inventat filmele porno?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Industria porno reprezinta una din cele mai bune afaceri din prezent....asa ca se inventeaza orice care scoate bani, filmele porno nu sunt o exceptie

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru a combate plictiseala din viata de cuplu

| RAY a răspuns:

A vedea cupluri facand sex isi are originea in trecut, stramosi nostri faceau asta acuma multe milioane de ani, sunt triburi unde esti obilgat sa te uiti cum fac alti sex sa stii, filmele porno sunt hai sa spunem ceva vechi dar modern,desigur ca au efecte negative
-creaza iluzia ca femeia e un obiect sexual
- creaza iluzia ca suntem roboti,lipsiti de senimente
-perfomentele actorilor sunt clar fake dar unele fete vor asta si se poate ajunge la alte chesti
- multi copii fac sex pentru ca se uita la ele
-promoveaza prostituatia, non familia, poate da dependenta, causeaza multe rele
efecte benefice
-pozitii sexuale noi
-masturbarea descoperirea corpului
-te invata cum sa satisfaci o femeie si invers
daca ar fi mai educative si mai realistice ar fi mai ok

| mihai69 a răspuns:

De ce nu? e un subiect care e clar aducător de clienți și - fiind vorba despre o afacere, o astfel de oportunitate NU trebuie ratată!

| minrest a răspuns:

Au fost create ca un auxiliar al masturbatiei, indata ce progresul tehnic a permis realizarea lor.

| justjohn a răspuns:

ii o zicala ca femeia si alcoolul ia mintile omului... si cum noua ordine mondiala e destinata sa preia controlul oamenilor. ca sa realizeze ei cat de usor vor putea face acest lucruu, ei fac experimente pe noi, practic acuma folosind orice browser pentru navigare pe net,, pur si simplu numa de femei dezbracate dai! si omul prin slabiciunea lui mai intr ais pe siteuri din alea... si se goleste devine instabil isi pierde vlaga,, si uite ei tin cont si de asta si mai usor ne cuceresc, bineinteles pe cine pot si ei doar, si punct! si din pacate ca si in vreme sodomei si a gomorei, pacatele si hulele au ajuns mai presus de ceruri sad

| Mayar a răspuns (pentru justjohn):

Nici ca se putea un raspuns mai bun!