| brokxy a întrebat:

De ce se enerveza barbatii cand femeile se plang?(iubitele lor) Eu m-am plans ce greu e 10 ore de lucru la iubitul meu si ca sunt obosita si el zice ca iar incep cand el nu lucreaza deloc.Nu are un job dar cand el se plange ca mama lui il cearta eu sa ascult.Si nu stiu ma imi vine sa iau energizante in fiecare zii sa lucru 10 ore si sa beau cafeina cu energizante pana fac infarct si mor intr-o zi. Ca el nu vede cat ma zbat pentru el....Sincer ma rog sa mor

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sal ti langa tine sa plece mai bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa iti gasesti si tu unul care munceste si nu sta ca trantorul?

| Drimmero a răspuns:

Fara suparare, dar unele aveti niste drame de iti vine sa iti dai cu palma peste fata cand auzi, va cam plangeti din absolut orice si uneori chiar nu avem dispozitia si cheful necesar de a asculta,, alteori mai plecam urechea si va sfatuim cu ce trebuie.

In alta ordine de idei, ai niste conceptii cel putin retardate, ma refer la faza cu energizantele si sinuciderea, nu asta e solutia. Solutia e comunicarea si ratiunea,, e si vina ta ca nu te-ai impus, de el nu mai zic ca sta acasa si nu pune mana nici macar pe lopata/

| Nemessys a răspuns:

1. de ce te chinui sa-l intretii pe el?
2. el de ce nu munceste?
3. daca nu intelege si nu te sustine pa si la revedere.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fata eu muncesc si nu ma ajuta nimeni daca vrei si simti nevoia sa ai pe cineva care e cu capul pe umeri poti sa ma contactezi sunt doar al tau. Te rog scriemi nume oficial Romeoo fantasticul 0737625219 sunama si sunt doar al tau.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu uita sa aduci si niste frica pentru senzatii tari.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"De ce se enerveza barbatii cand femeile se plang?"

Dar de ce se enerveaza femeiile atunci cand barbatii gresesc cu ceva si nu au rabdare?

| Ely1234567 a răspuns:

Mai bine lasă-l el nu te merita el ar trebui să muncească pentru tine nu tu pentru el sa îl ți pe el și mai se și enervează ca te plângi nu merita sa fi cu el

| laurentiutirei a răspuns:

Buna.
Barbatul care nu e instare sa isi faca femeia fericita inseamna ca nu o iubeste si nu o respecta din cate ai spus tu faci tot si el doar sta si trage dupa tine un barbat adevarat stie sa isi asculte iubita si sa o faca fericita din cate ai scris mai mult e o relatie toxica in care nu prea se vede iubirea sau fericirea
intr-o relatie nu sunt doi si o singura persoana dar la voi nu exista asa ceva din mesajul dvs de sus nu va mai pierdeti timpul find nefericita.
http://s9.ro/132f

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Draga mea, nu in urma cu mult timp am patit aproape la fel! big grin Faceam eforturi peste limita puterilor mele iar cand eu aveam o problema, ramaneam singura si ignorata. happy M-am imbolnavit psihic fara sa realizez din cauza unui astfel de om si inca lucrez sa ma vindec, iar lui ii doresc din tot sufletul o moarte chinuitoare, nici de cum nu-mi doresc sa mor eu. Pentru nimeni, mai ales pentru un om care nu stie sa te aprecieze, nu merita sa mori!
Asculta-ma, nu sta dupa putori care nu-s in stare nici sa-ti zica o vorba de bine atunci cand simti ca esti epuizata. Langa un barbat trebuie sa te simti iubita, sprijinita si protejata, sub nici o forma nu trebuie sa fii sluga lui, ceea ce pare ca tu esti. Nu te lasa calcata in picioare de nimeni.
Exista si barbati buni pe lumea asta, dar daca alegi sa stai dupa c*ru unui toxic, nu-l vei gasi niciodata pe cel pe care-l meriti cu adevarat. Nu-ti mai pierde timpul, sper sa faci cea mai buna alegere!

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Esti fraiera ca stai cu un trântor