| lplostonyou a întrebat:

De ce se gandesc baietii mereu la sex? Vreau sa aud parerea fetelorhappy

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca e plin de ispite in jur,la ce-ai vrea sa se gandeasca?!?
Lasand gluma la o parte,instinctiv barbatul doreste sa devina masculul alfa,liderul turmei,cu scop de a asigura perpetuarea speciei cu urmasi proprii,de unde si cautarea asidua a partenerei sau partenerelor.
Raportat la timpul prezent,a ramas doar dorinta sexuala, masculul alfa multumindu-se cu o sotie si cateva amante, in tot decursul vietii...

| MMihai a răspuns:

Pentru că unii băieți, sunt un apendice nesemnificativ, la cocoșelul, cu care și gândesc. ( Când gândești cu cocoșelul, vrei mereu sex. ) Nu sunt fată și nici femeie, dar nu are importanță.

| elena a răspuns:

Asa crezi tu...sunt o multime de baieti, care numai cand se gandesc la sex se uda pe chiloti, dar sa mai si vada o "pisicuta" torcand frenetic dupa mascul.

| LeuTz a răspuns:

Si fetele se gandesc in aceeasi masura la sex doar ca ele nu se exteriorizeaza asa ca nu mai dramatiza atata.

| pwp a răspuns:

Pentru ca baietii gandesc cu p**a

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pe criza asta...macar atat le-a mai ramas big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar fetele, de ce se gândesc mereu la portofelul partenerului?