| dx20 a întrebat:

De ce se iau baietii de fetele inalte? Si cum le-ar placea sa fie o fata?

Răspuns Câştigător
| viserosii a răspuns:

Si eu sunt inalta, unii spun ca prea inalta, dar sa stii ca baietilor, in general celor mai mari (trecuti de 20 de ani), le plac la nebunie fetele inalte fiindca le plac si picioarele lungi. Odata am auzit un baiat spunand ca ar dori o fata cu niste picioare care sa nu se mai termine happy

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Eh... asta este invidia baietilor. De regula un baiat isi doreste o fata mai mica decat el sau cel mult de aceeasi statura cu el. Personal asta imi pare o aberatie.

| Amelya02 a răspuns:

Poate daca sunt inalte si slabe.

| MasterYoda a răspuns:

In general, singura...

| Prunela a răspuns:

Se simt intimidati

I know this shitty feeling cand el trebuie sa se ridice pe varfuri -_-