| Catalin77945 a întrebat:

De ce sunt o groaza de baieti/barbati care prefera tipele virgine(adica cel putin eu asa am vazut) si nu inteleg, poate sa-mi explice si mie cineva ca ma simt asa ...in ceata?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le convine sa fie prima cheie in folosinta. motive de mandrie prosteasca pe ei. Mai misto sant aia care s.au saturat sa mai auda de femei si nu se plang ca o duc bine in viata

| DeyCj a răspuns:

Din concepţii ce datează de pe vremea lui Ceauşescu, alea că dacă e virgină e pură şi va fi alui pe veci.Prostii de astea de doi lei.

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza snobismului si orgoliului personal.
Un bărbat care nu-i virgin nu ar avea de ce sa pretindă cuiva sa fie virgina, pentru ca nu ar mai fii egalitate intre ei, ci orgoliu prostesc, dominație, manipulare, samd.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pur si simplu exista. Poate cred ca asa fata o sa vrea mai mult sa stea cu ei. Sau poate vor un "palmares".

| Sofer a răspuns:

Sunt mai speciale. După ce ai băgat-o în ea s-o dus și virginitatea.

| cristimihailov a răspuns:

Pentru ca nu ai incredere in tine.
Unde crezi ca se invata arta dezmierdarii? Din experienta sau din carti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce esti in ceata?

Dintre o haina second hand si una noua pe care o preferi? Pe aia noua, nu? E, asa si cu virginii/virginele.
E un sentiment foarte frumos sa stii ca partenerul tau e virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din motive sanitare, pe langa Covid nu ne mai trebuie si HIV.

| TFL007 a răspuns:

Da, eu unul le ador, fara misto sad mi-as dori sa imi gasesc una virgina dar e greu

| Willis a răspuns:

Eu cred că varianta cea mai reală este, pentru că sunt mai strâmte la păsărică. Nu are "uzura", și le strâng mai bine scula când ajung la actul sexual.
Altfel de ce musai virgine.
Orice ai face, tot la sex se ajunge. Cam ăla este scopul principal...

| EcceHomo a răspuns (pentru Willis):

Dacă tipa este uzată, sigur are acasă un dispozitiv kegel ultra. Te strânge aia de sare din tine și muștarul.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Siguranța,mândrie,imaturitate depinde de la caz la caz...

| VladAntonio a răspuns:

Mândrie laughing

| Gabylucachi a răspuns:

Depinde de fiecare om acu, ca poate spre exemplu acea fată a regretat acel act sau poate sa fie mai bună la acel lucru, fiecare ce il doare sincer acu