| bebitza a întrebat:

De ce unii baieti prefera fetele cu un caracter mai slab? ca sa le poate domina? sa se simt ei barbati daca domina o fata?
de ce se tem de fetele cdu caracter puternic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar toti se tem? Caracter puternic...asta e de bine, daca nu cade in extrema, cu caracter demential laughing Baietii poate ca se tem se asa fete, barbatii nu... Un barbat nu se teme nici nu-l deranjeaza sa fie contrazis, femeia sa aiba si ea un punct de vedere. ceva argumente, ceva creier acolohee hee Poate barbatii prosti se tem de femeile puternice, simt ca nu le pot face fata, le e frica sa nu fie "pusi cu botul pe labe", nu suporta ca femeia, pe care ei o considera net inferioara din toate punctele de vedere sa deschida gura in fata lor...Mai exista si din astia; din fericire, nu toti sunt asa totusi.

2 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Se tem de fetele cu caracter puternic...pentru ca sunt guralive laughing
Lasand gluma...baietii prefera fetele cu caracter mai slab pentru ca sunt usor de influentat.Sunt niste.marionete ale iubitilor.In schimb...de multe ori baietii o musca... si se trezesc dupa mult timp ca de fapt fata nu are caracter slab...ci doar pozeaza in naiva.

| Andreeagen a răspuns:

Ti'ai dat singura raspunsul, si in unele situatii poate fi vb si despre protectie, poate brbatul resp simte k tr sa protejeze fata respectiva ea avand un caracter slab.happySi nu e vb k se tem de fetele k caracter puternic dar daca si ei au un caracter puternic clar relatia nu poate merge pentruk s'ar certa incontinuhappy