| maya_7233 a întrebat:

De ce tie frica sa o faci pentru prima data?

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Daca te referi la o fata.de exemplu pentru.auzi multe povesti, ca vai cat te doare, ca vai cat sange curge. si normal ca inainte te simti stresata si incordata big grin

9 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Pentru ca este un subiect tabu despre care majoritatatea nu au curaj sa vorbeasca si fiecare invata de unde poate. Uneori se informeaza gresit. Dar daca te protejezi, nu are de ce sa iti fie frica...

by Psihoyounger

| Psihoyounger a răspuns:

Pentru ca este un subiect tabu despre care majoritatatea nu au curaj sa vorbeasca si fiecare invata de unde poate. Uneori se informeaza gresit. Dar daca te protejezi, nu are de ce sa iti fie frica...

by Psihoyounger

| M.J. a răspuns:

Nu e vb de frica in sine, poate frica de necunoscut, frica de nou

| sorin a răspuns:

Depinde din ce pozitie vorbesti daca esti baiat ai curaj si vrei sa incerci senzatii tari.

| adi a răspuns:

Probabil pentru ca este ceva nou despre care ai auzit multe lucruri si bune si rele.

| dulcika a răspuns:

Poi de faptul ca incerci ceva mai nou decat acum.si pentru ca ai auzit si bune si rele despre. Dar cand o faci prima oara trebuie sa o faci cu persoana iubita si sa fi sigura pe tine si cand esti pregatita pshihologic.
Pa, pa.Ai grija de tine
te pkissp

| alinaandrei a răspuns:

Ptr ca ti e frica ca nu stii ce intentii are persoana de langa tine.mai bine astepti un timp sa vezi daca poate rezista fara si daca te preseaza inseamna ca nu te vrea cuy adevarat. daca te iubeste sta cu tine asa si un an mai ales ca esti virginawinkingasculta.ai timp sa dai curu' la bataie toata viata persoanei care te merita

| anonim_4603 a răspuns:

Eu nu am facut niciodata dar am asa o emotie si stare de teama
nici eu nu stiu de ce mi-e frica dar cred ca majoritatea fetelor se tem de acea durere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie nu imi este.atata lume intra in mare pentru prima data.de ce sa-ti fie frica? e doar apa.