| NiiiaaRawwr a întrebat:

De ce toti baietii atunci cand trece o fata pe langa ei trebuie sa ii dea o palma pe fund sau sa ii puna mana pe sani? Mie sincer mi se par foarte needucati baietii care fac asta plus ca o fac pe fata sa se simta prost.

6 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Urla hormonii in ei. laughing

| BellsC a răspuns:

Poi probabil nici o fata nu ii i-a in serios pentru ca unii sunt nesimtiti, asa ca... o fac cu forta.
Si fata ar trebui sa se faca respectata.
Mi s-a intamplat si mie cand am inceput clasa a 5a, noua fiind... mi s-a intamplat si am inceput sa imi plang de mila si sa numai vreau sa ma duc la scoala, am chemat parintii la scoala, baiatul ala nesimtit s-a potolit o vreme dupa iar a inceput, pana cand am inceput sa numai fiu fata aia proasta si i-am dat o mama de bataie si am inceput sa le zic de dulce, de amar, de acru.Acum nici numai ma baga in seama baiatul ala si daca ar face o din nou, l-as omori.laughingdar cred totusi ca intai i-as spune directoruluihappy

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Cum o zis harold nu toti baietii fac asa da cei mai multi da eu cred ca stiu dc:ei nu au o iubita ori vor sa fiti prieteni ori nu o mai pus pana pe ceva moalelaughing de mult timp si sa nu va aud ca imi ziceti ca eu fac asa ca eu am 10 ani eu fluier cand vad o fata buna buna de totrolling on the floor

| Fantomell a răspuns:

Nu trebuie sa fiti jenate, daca va pune mana sau va da cu palma inseamna ca va place vizual sau ca vrea sa vo puna depinde ce are tipu in cap

| simona8 a răspuns:

Sunt baieti dusi dai o palma s-au ii ceri si faci poza

| fatasexy200 a răspuns:

Sa stii ca ai dreptate. acum 1 saptamana. can am intrat la scoala vine colegul meu si imi pune mana pe pasarii';; ca si pe sani deci ca si cum ar fi vrut sa ma f. ta. m-am simtit jenata