| ElizaMaria199 a întrebat:

Ce parere aveti daca un baiat se tot comporta urat cu o fata incontinu si inainte se comporta frumos eu sunt acea fata

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ca ceva nu e ok. Ceva il deranjeaza. Nu l-ai intrebat de ce se comporta asa? Asa te iubeste?

1 răspuns:
| Cariba1929202 a răspuns:

Asa face si cu mine sad eram apropiati si apoi bum imi zicea ca il enervez. Adevarat l.am intrebat e are de ce se comporta asa zi a zis ca :-Cum sa ma comport? Nu ma comport nicicum.Am intrenat niste prieteni baieti se ce face asa si toti au zis ca e posibil sa ma placa, sau chiar sa il enervez cu ceva poate l.am suparat fara sa-mi dau seama. Intreaba niste prieteni apropiati lui daca a vorbit ceva despre chestia asta cu ei