| DenisaMetal a întrebat:

De ce uni baietii apreciaza foarte fetele virgine?

15 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mie nu-mi plac virginele.Se lasa greu la orice lucru.Sunt prea speriate de bombe sau nujt ce si mai bine iei una dezvirginata, ca sa nu mai patezi patul si sa te chinui.

| GoguSteriade a răspuns:

E la fel ca diferenta intre o piscina si un bazin public. Nu preferi sa fie piscina ta de la inceput decat sa mergi la un bazin unde s-au scaldat toti si unde pot sa fie boli? big grin

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fiecare baiat ar vrea sa fie primul, ori chiar singurul in relatia cu o fata, dar nu priveste acest aspect si din partea cealalta.Chestia cu virginitatea e cam depasita, pentru ca nimeni nu poate trai o,, relatie unica,,.Si baietii vad altfel lucrurile, odata cu varsta.Prima dovada ca a ajuns la maturitate, pentru un baiat, e tocmai acceptarea faptului ca fata nu a trait intr-un balon de sticla.Pana la o relatie stabila e bine sa cunoasca fiecare mai multi oameni.Asta nu inseamna neaparat sex cu fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii?laughing

| DenisaMetal explică (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaMetal):

Eu cred ca majoritatea

| DenisaMetal explică (pentru anonim_4396):

S-ar putea! Ma referam ca doar uni stiu sa acordeze mai multe chestii la o fata cum ar fi caracterul etc., nu toti au rabdarea pe care o necesita o fata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaMetal):

Pai,depinde,daca fata e frumoasa si daca are reputatie de fata cuminte sau nu, adica, intelegi thuu

| alexhandsport a răspuns:

Pentru ca sunt curve la fiecare colt

| yasmin123 a răspuns:

Pentru ca sunt mai cuminti. si in ziua de azi multi baietii. cauat fete mai cuminte. mai de casa... si virgine. ( parerea mea :* )

| Leo10 a răspuns:

Pentru ca sunteti pure, inocente. S-ar simtii mult mai bine daca ei ar fi primi cu care ati face voi. Nu simit gelozie ca voi ati facut-o cu altcineva.

| AnonYmusZ a răspuns:

Pentru ca vor la le dizvirgineze ei. e simplu happy big grin... asta e partea cea mai buna ain a fi baiat big grin

| Florinaki a răspuns:

Ia id meu sa iti explic niste chestii id:florinchiritoiu2001@yahoo.com

| Blackwood a răspuns:

Sincer, imi place intrebarea ta. Practic, voi sunteti altfel. De ex. eu sunt cu o fata de aprp 2 ani si inainte era virgina intr'adevar. Dar dupa ce am facut pasul cel mare, ne'am apropiat mai mult. E altfel. La unii baieti, chestia asta conteaza intr'o relatie. La altii, este doar un 'trofeu'.

| tAzZz47 a răspuns:

Greu de gasit...