| Marius22222222222 a întrebat:

De ce unii oameni nu apreciaza cand auno relație? sunt singur de atata timp si efectiv ma simt aiurea cand vad cupluri care se înșeală, jignesc.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Barbatul apreciaza familia. De aia isi face mai multe laughing

Glumesc, pur si simplu multe persoane nu stiu ce vor. Nu este ca nu "apreciaza" ci ca isi dau seama ca nu asta este e vor sau ca vor "mai mult" (dupa capul lor) si apoi nu au demintatea, respectul si constiinta sa ii zica asta partenerului, sa se desparta si apoi sa faca ce vor. Dar multi se cred prea importanti, ca "merita mai mult" si... asa se ajunge la inselat, din pacate.

Da, pot sa se creada asa, dar macar sa se desparta si sa puna punct la relatia actuala, sa nu sufere dupa.

A... si daca nu s-ar mai intampla asta, jumatate din emisunile ce sunt la televizor in Romania s-ar incheia.

| Freya1 a răspuns:

Probabil pentru ca nu isi iubesc partenerul. Daca iti faci o relație doar sa fie si cu cineva care sa iti îndeplinească anumite dorințe sau nevoi e normal sa nu apreciezi ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu apreciază asta pentru că nu știu ce vor și nu știu să prețuiască valoarea celui de alături.
Am ajuns să ne fie prea bine și de aceea poate sunt printre noi cei care înșeală, sunt plictisiți, le lipsește ceva, au o sete de răzbunare pentru că poate și lor li s-a greșit cândva sau pur și simplu le e frică să aibă încredere. Și se jignesc pentru că nu au respect unul față de celălalt sau nu au primit o educație bună.

| Celestina003 a răspuns:

Deoarece nu ai cum sa te îndrăgostește de cineva care este mereu, bun, bun, bun, bun orice rau ti-ar face ea/el.
Persona aia o sa te privească de jos

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Ce sa aprecieze? Daca nu au langa ei ceea ce caută?
Sunt intr o relație deoarece au ceva de câștigat de pe urma persoanei de langa ei...
Cand gasesc ceea ce cauta/afla ce vor cu adevarat persoanele de umplutura dispar.