| ILoveBlackCats a întrebat:

De ce unii oameni se *** cu animalele?
De curiozitate.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Eu cred ca o fac pentru a produce sau incerca sa produca specii noi laughing
Avind in vedere ca specia noastra este in pericol, natura face sa apara astfel de indivizi care au inconstient gandul asta, sa si-o traga cu alta specie, poate asa evoluam si noi cumva laughing

18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Din lipsa de femei, unii recurg la laba, unii la femei gonflabile, iar altii la animale. De asemenea, inteleg ca e o moda prin occident, ca femeile singure sa-si cumpere caini de talie mare...si nu doar ca sa le tina de urat.winking

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Zoofilie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deviații psihice

| RAY a răspuns:

Cică au atracție fata de ele, omul întrece orice prostie posibilă

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca aceea au o boala mentala serioasa, de aceea au sex cu animale.

| Fatamuntilor a răspuns:

Bolnavi!

| VoidEternal a răspuns:

Tu ai pus o întrebare și ai și răspuns la ea. (Poate fara să-ți dai seama.) laughing

| GeorgeCazan a răspuns (pentru VoidEternal):

Acum văd și eu la ce te referi.
I love black cats. OMG

| VoidEternal a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Și la faptul că "din curiozitate" poate fi răspunsul. laughing

| ILoveBlackCats explică (pentru VoidEternal):

Scuze, chiar nu am observat. Am spus asta in sensul ca sunt curioasa

| VoidEternal a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Nu e cazul de scuze. Am făcut o glumă doar. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt bolnavi psihic cei ce fac asta. Afecțiunea are și o denumire, și anume "zoofilie".

| 4evergentleman a răspuns:

Tu poate laughing

| GeorgeCazan a răspuns:

E peste puterea mea înțelegere subiectul cu zoofilia. Și da o încadrez la boală. Individul/individa trebuie să fie dereglat bine ca să facă asa ceva.
Când eram adolescent, am auzit o poveste cum că un colonel de armată, când a venit acasă și-a găsit câinele ciobănesc german presta la soție. Sper ca era o poveste, ceva înflorituri de pe la armată. Vă dați seama dacă ar fi adevărat, cum s-ar uita stăpânul la câine (cel mai bun prieten al omului)?

| TheMusicBoy a răspuns:

Pentru ca lor asa le place, toti avem un animal in noi. eu am avut mai multe

| CesăfacAnonim a răspuns:

Poate au fost batjocoriți ai dați de o parte de societate iar ei dezvoltând depresie și alte probleme care s-au agravat cu timpul acel om a luat-o razna și nu mai gândește rațional trăiește într-o lume a lui.
Sper că ți-a fost de ajutor răspunsul meu.

| PawsMushroom a răspuns:

DOar persoanele furry fac aceste lucruri și în opinia mea(și a mai multor persoane de pe pământ) nu ni se pare normal!