| DenizaVonDe a întrebat:

De ce va place asa de mult sa faceti sex (ma refer la adolescentii obsedati care pur si simplu nu se pot abtine, mai ales baietii). Aveti treziri d-astea animalice sa faceti sex cu o fata, si daca aceasta nu vrea, s-o violati. Daca fata nu vrea, nu vrea ce o fortati. Dar deja am sarit de la una la alta. Ce e asa placut? Eu am inca 13 ani si nu vreau sa testez, nici nu ma gandesc. Si probabil pentru ca sunt mica si nu-mi dau seama, dar mi se pare scarbos. Va rog sa-mi raspundeti la intrebare: Ce vi se pare asa de interesant/deosebit in a face sex, ba chiar mai mult : unii mai fac si sex oral. Oameni buni, nu mai e la moda sexul normal? Sunt chiar curioasa!

Răspuns Câştigător
| Snufkin a răspuns:

Inca vreo 2 ani si tie o sa se aprinda "flacara" ca sa faci sex si o sa vrei sa experimentezi mai multe feluri de a satisface prietenu big grin

18 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Bravo tie! Probabil ca ai parinti constienti ca e mai bine sa te informeze ei pe tine decat sa te informezi intamplator de la unul si de la altul! De-asta gandesti asa! Nu baga in seamna multimea...sunt ca oile, ce face unu, face si celalat ca asa e la moda; asta se intampla pentru ca nu sunt multi care sa aiba coloana vertebrala inca de mici asa cum ai tu! Tine-o tot asa!

| Heather2001 a răspuns:

Mai stai, un pic si o sa inceapa sa-ti placa.esti un fenomen pentru ca la varsta asta nu te gandesti la s*xlaughing(parerea mea)

| darrio2007 a răspuns:

Esti prima pe care o aud pe site ca nu este interesata de acest subiect. Oricum mai tarziu vei vedea ca este frumos.Ma refer la dragostea adevarata din care nu poate lipsi sexul.

| Orte95 a răspuns:

Daca vrei sa ramai virgina si sa iti rasplatesti iubitu faci sex oral laughing

| Psihologul a răspuns:

Bravo. Putini din generatia ta gandesc ca tine.
De ce? pentru ca ei considera ca asa e la moda. Considera ca asa trebuie sa faca. Sper ca ai inteles.

| Jesss a răspuns:

Esti prea mica, sincer esti inca copil deci daca nu te intereseaza sa experimentezi de ce mai intrebi? Este scarbos pentru cei ce fac din anumite interese dar cand oamenii o fac din iubire este un lucru foarte frumos asa se duc mai departe generatiile si dca nu ar fi fost sex-ul de la inceput nu am mai fi existat.

| DenizaVonDe explică (pentru Jesss):

Eu nu ma refeream la dragoste, ca asta reprezinta altceva (da tot nu vreau sa experimentez)... ma refeream la sex, ca nu toti fac sex din iubire, multi o fac doar asa...sa fie facut! La asta ma refeream

| Roo a răspuns:

O sa cresti si n-o sa te mai saturi de sexhappy

| Liviu a răspuns:

Bag de seama ca te-ai dezvoltat mai greu (la fel si eu)
Tu inca nu simti aceea nevoie pentru ca inca corpul tau este de COPIL.
Majoritatea fetelor de la 11 12 ani au menstruatie, deja incep sa le creasca saniihappy
Pe cand unele abia de pe la 14 15 ani au menstruatie si incep sa le creasca sanii happy
Unele se dezvolta mai repede,altele mai greu.
unele fete arata mature, altele copilaroase.
In cazul meu, eu am 20 de ani si arata de 15 16happy
Uneori e un avantaj alteori un dezavantaj.
Pe scurt, o sa simti nevoia aia si tinete bine...
Ca o sa te cam ia tremuratu laughing))
O sa rupi coada de la matura. crede'ma laughing

| Sedativ a răspuns:

Daca toti gandeau ca tine acum era planeta goala, so ****

| DenizaVonDe explică (pentru Sedativ):

Asta inseamna ca daca niciun copil de 13 ani nu ar fi gandit ca mine, acum copiii ar avea copii, iar "mamele" s-ar comporta cu fiica/fiul ei de 11-13 ani ca si cu o prietena/un prieten, si toata planeta ar fi un dezastru social. Si vezi ca daca vrei sa ne injuram, ne injuram pe privat. Nu injur pe toata lumea, dar vad ca tu o ceri

| Cristina45 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti ...si atunci cand o sa iti arda de asa ceva nu o sa mai tii cont de nimeni si o sa faci laughing)) asa gandesti acum laughing) ai rabdare inca vreo 2-3 ani

| Vendetta23 a răspuns:

Nu exista drog mai puternic decat sex'ul;)
http://www.youtube.com/watch?v=LaarbKZqpTY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinste tie; putini tineri mai gindesc normal.Sa ramii asa macar vreo 5 ani. Dumnezeu sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa cresti.Este foarte placut...de aia nu ne mai saturam de sex.ok?

| curutmihai a răspuns:

Ai spus ca nu te gandesti la asa ceva atunci de ce ai mai pus intrebarea laughing)

| DenizaVonDe explică (pentru curutmihai):

Am pus-o sa aflu si parerea altora, de aia am pus-o; raised eyebrows

| ovidika1 a răspuns:

Sexul oral e mult mai intens si placut cateodata decat cel normal. Cu siguranta o sa afli la varsta potrivita