| Stefan33 a întrebat:

De ceva timp imi place de o fara din liceu care este cu 1 an mai mic ca mine. Nu am idee cum sa o abordez, cum sa intru in discutie cu ea, despre ce sa discutam sa ne imprietenim sau ceva happy am adaugat-o la prieteni pe facebook dar nu am vorbit deloc cu ea. Mi-e teama sa nu creez o impresie proasta sau ceva.
Astept sfaturi! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii lasi commuri la pozele de pa facebook iar daca iti comenteaza inapoi intra sa ii scrii pe chat big grin ce faci? tu esti fata de la cls "x"? si dupa aceea mai vorbesti cu ea depinde cum decurge discutia voastra big grin salut-o pe holul liceului happy nu cred ca sa va supara sau ceva de genu happy Bafta!>big grin

3 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Un baiat fara sa ma cunoasca a venit la mine din senin si mi-a spus: nu stiu de ce iti pui pozele alea pe fb esti mult mai frumoasa in realitate...numai ca eu nu am avut fb niciodata in viata mealaughing dar tot a mers replica, m-a facut sa rad toata ziualaughing incearca si tu asta laughing

| Stefan33 explică:

Mersi pentru raspuns.