| Miruna_9284 a întrebat:

Imi place de un baiat. Tot timpul vorbim pe messenger si foarte rar la telefon. Ne-am intalnit de vreo 2-3 ori. Acum 2 zile a venit la mine, am vorbit si am ras mult. Desi nu sunt cu el, as vrea sa stiu daca si el ma place, avand in vedere ca ma mai altinta din cand in cand...Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Miru:*! Poate da.Se simte bine in preajma ta, radeti impreuna, va distrati, etc. Pote chiar te place.Intr-o seara adu' vorba despre relatii, dragostee etc. si il poti inttreba daca te place.Bafta, iubitaa >big grin

1 răspuns:
| Miruna_9284 explică:

Mersi Sarina:*