| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp mam sarutat cu colegum meu de clasa (sarut francez) si azi la ore se uita la mine si daca ma intorceam cu privirea spre el intorcea capul... uneori ne priveam in ochi... imi place de el si nu inteleg oare ii place si lui de mine? cum sa ii dau de inteles ca vreau sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| MadaxElena a răspuns:

Am trecut si eu prin asta acum cativa ani.laughing. Da te place. De ce? Te cunoaste bine. a ajuns sa te sarute.i-a placut.iar acum niciunul dintre voi nu stie cum sa zica. Vorbeste cu el deschis fara teama. Stii cum se zice. "incercarea moarte n-are"

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat