| Cascaval123 a întrebat:

De ceva timp mereu cand ma uitam la fundul unei fete ma gandesc decat la sex. am aproape 15 ani. Ce pot face? nu fiti rautaciosi

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Este complet normal. Bine ai venit, adolescenta!
Nu poti sa faci nimic decat sa induri. Cel mai probabil iti vei gasi consolare in miile de porcarii de pe internet asa cum face toata lumea...
Imi pare rau, dar asta este cruntul adevar.
Ce ai vrea sa faci?
Apropie-te de ea, fii tu insuti si poate ca iti faci rost de o prietena.
De la sex ia-ti gandul. Ai acum niste perioade in care corpul tau o sa se dezvolte. Tot o sa te gandesti la asta.
O sa si visezi cateodata. Soarta!
De parca ai fi singurul...esti baiat, tine minte asta!
Bafta!

-Kata1yn-

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te mai mastu.rbezi ca să eliberezi presiunea hormonală. În rest, doar trebuie să conștientizezi că ești un obsedat și poate îți mai trece.

| OldSoul a răspuns:

Poti sa te masturb€zi... asa s-ar putea sa scapi de aceasta problema pentru un timp.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Este complet normal pentru aceasta varsta. Bine ai venit, adolescenta!
Ce poti sa faci decat sa induri? Cel mai probabil iti vei gasi consolarea in miile de porcarii care sunt pe internet asa cum face toata lumea...
O sa ai o perioada in care corpul tau o sa se dezvolte si o sa te tot gandesti la asta. Chiar o sa si visezi cateodata asa ceva. Soarta! De parca ai fii singurul...
Daca chiar o placi atunci poti sa te apropii de ea, sa fii tu insuti. Poate iti faci rost de o prietena.
Oricum incearca sa-ti iei gandul de la prostii si sa nu te mai uiti drept la fundul ei, abtine-te daca nu vrei sa suferi mai mult.
Bafta! Toti trec prin asta pana la urma. Esti normal!

-Kata1yn-

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Scuze pentru raspuns dublu... daduse crash netul si crezusem ca nu se salvase...

| R3dEyE a răspuns:

Ce ai putea face?
Ai putea realiza ca esti baiat!

| npx770 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta...Incearca sa o cunosti intai, poate va intelegeti si iti iei gandul de la asta.

| Cascaval123 explică (pentru npx770):

Sunt mai timid. ce imi recomanzi? altceva in afara de scapa de timiditate. apropo chestia asta se intampla cu toate fetele