| Fluturealbastru123 a întrebat:

Bună, TPU! Îmi place de un coleg de clasă. Într-o zi m-a băgat în seamă şi când mi-a răspuns eu mă uitam la el şi el se uita în jos şi zâmbea. Apropo pe alte fete nu le bagă în seamă. Voi ce credeţi? Mă place? Vă rog să nu fiţi răutăcioşi.

Răspuns Câştigător
| Tbobex a răspuns:

Se poate sa te placa, dar mai acorda-i timp, poate este timid sau in cazul meu cand imi place de cineva nu mai am curajul sa vorbesc cu acea persoana. Este foarte frumos sa iti placa de cineva.

1 răspuns:
| Sadgrl a răspuns:

Spune-i unei prietene de ale tale sa il intrebe daca te place