| Lorennn a întrebat:

De curand vorbesc cu un baiat prin mesaje, iar conversatia este una placuta cu un fel de "deja vu", ne-am cunoscut pe internet si ne-am trimis poze si vrem sa ne intalnim real. Ciudat este ca l-am visat si el m-a visat pe mine in aceeasi noapte. Cand mi-a spus m-a mirat faptul pentru ca mi se pare ciudat ca doua persoane sa se viseze in aceeasi noapte fara sa stie. Oare ce ar insemna asta?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ca va ganditi mult unul la altul. Asta sau el a mintit ca sa te dea putin pe spate, nu ar fi greu de crezut.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca voi doi sa fiti de fapt sufletele pereche care s-au intalnit pe... internet. big grin

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
Nu te poți lua după un vis, acesta nu este un semn.
Probabil te-ai gândit prea mult la el.

| sofisis a răspuns:

Nu inseamna nimic. In subconstient v-ati gandit unul la celalalt.

| HadesSs a răspuns:

Daca l-ai visat nud e un semn, o sa se intample ceva cat de curand parerea mea e sa va protejati, ca e un semn asta.

| DanyDav a răspuns:

Depinde cum l-ai visat.