| Harpcord a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema zic eu majora : Mi se `scoala` penisul de fiecare data cand dansez cu o fata sau danseaza pe langa mine sau pun mana pe ea. Precirez ca am 17 ani si marimea penisului este de 18 cm. Sper sa imi raspundeti careva sincer si fara misto.

PS: nu am prietena.

10 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

De ce ti se pare tie o problema? poate fetele cu care ti s`au intamplat "accidentele", iti placeau ft mult, felu in care aratau, sau stiu eu.
nu te ingrijora!tongue.

| harciog a răspuns:

E ceva normal, instinctual si care trebuie sa fie inteles si de ele si trebuie luata ca un compliment ca sint in stare sa stirneasca interesul.Dar bine ca ti-ai dat coordonatele si faptul ca n-ai prietena in direct. Poate gasesti aici una.Succes.

| Heather2001 a răspuns:

Si care e intrebarea? vrei sa te dai mare sau ce? mai citeste odata si spune, de fapt ce ne intrebi pe noi?

| serendipity8300 a răspuns:

Am auzit k daca spui somnoare pasarele sau alte poezioare te ajuta sa nu te mai gandesti la fata de langa tine si sa eviti momentul penibil

| rony a răspuns:

Problema majora stii cand o sa ai? cand nu se va mai scula.

| Liquor a răspuns:

Daca au inceput sa iti creasca urechi si coada. e clar, esti un magar.Cum sa ai frate penisul de 18 cm la 17 ani.nu faci nimic, se scoala, se scoala.sau tai`o.

| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la lucruri scarboase si nu ti se mai scoalalaughing

| FabyKm5 a răspuns:

Ai nevoie de o pretena`. Clar straight face

| Th38Vi0laT0R a răspuns:

Bah du-te dracu la 17 ani morcovu de 18 cm.de fapt se poate... dupa 6 borcanelede viagra

| alextbx a răspuns:

Mai bine o tai si daca nu ai prietena nici nu ai nevoie de juniorwinking *forever alone*