| anonim_4396 a întrebat:

De ieri am observat ca am secretia cremoasa cu aspect gelatinos.La atingere nu este elastica. Acum ceva timp am avut si o infectie urinara care mi-a trecut in sfarsit… Secretia nu prezinta mancarimi roseata sau un miros puternic, am avut contact sexual primul nr protejat iar al doilea nr cam 1 minut am facut o fara protectie dupa care si a pus prezervativul si am continuat treaba. Este normala secretia pe care o am? Dupa cateva zile se va schimba? Nu sunt insarcinata! Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum adică ai luat? Mergi la ginecolog și ăla îți dă și ia probiotice că îți face praf sistemul imunitar

| LorennaB09 a răspuns (pentru RAY):

Sunt minora, de ce as merge la ginecolog daca nu am mancarimi/roseata si dureri sau arsuri la urinare? Am intrebat daca e normal tipul asta de secretie. daca as fi avut alte simptome atunci luam in considerare mersul la ginecolog …?

| RAY a răspuns (pentru LorennaB09):

Ideea e să iei probiotic

| LorennaB09 a răspuns (pentru RAY):

N am avut probleme pana acum, doctorul de familie mi-a spus sa iau Urinal Akut si la mine a functionat

| RAY a răspuns (pentru LorennaB09):

Da e bun