| anonim_4396 a întrebat:

De la 7 ani am aflat cum sa ma masturbez, este grav?

Răspuns Câştigător
| SpEEdz0r a răspuns:

Nu e grav nici de la 3 ani ca nu are efect!

14 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Bravo! Asteptam un film xxx cu tine...

| Savy a răspuns:

E grav si ca ai aflat cum sau mai bine spus "ca ai aflat". Ce naiba ai in cap? Parintii tai sunt absenti total?

| Douapunccteunics a răspuns:

Nasol la 12 ani in fine vezi-ti de scoalabig grin precum fac si alti!
Lasa masturbarea ca nu-i bunawinking

| misu a răspuns:

Si acum cati ani ai?

| lime_3980 a răspuns:

De la 7 ani te masturbezi? Si cati ani ai 10?

| Awkesna a răspuns:

Am 12 ani

| TVD a răspuns:

Eu la 7 ani am aflat ca nu exista Mos Craciun straight face

| AlienKenny a răspuns:

Bai ea nu a precizat ca si face chestia astalaughing nu a spus ca se masturbeaza. o spus doar ca stie cum se face. nu inseamna ca o aflat de una singura. putea sa afle si de la altcineva. daca ai inceput de la 7 ani ii naspa frate. urat.

| hailatata a răspuns:

Ai aflat sau ai inceput sa te joci? grav a fost dupa ce ti-au crescut unghiutele, Nu?

| deea4u a răspuns:

Doamnestraight face
ce o fi in capul tau!
vba lui BOOM noi la 7 ani am aflat ca nu exista Mos Craciun!
sunt sigura ca daca ar sti parintii tai vai si amar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor Bravo! Eu la 7 ani am aflat tabla inmultirii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7 ani? cu crezi ca ar trebuie sa mai cresti macar pana la 13 -14 ani nu de la 7 ca o sa ai timp toata viata. nu e bine la varsta asta ar trebui sa te ocupi de scoala sa citesti crati etc. timp sa cresti ai asa ca nu te grabi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah cel mai bine fa o pauza si apucate pe la 14-15 ani ca e oleaca cam devreme, nu te mai uita la filme xxx si o sa vezi ca o sa fie usor happy

| usy313 a răspuns:

Eu zic ca da. adica ar fi normal sa afli de la vreo 15 ani big grin