| anonim_4396 a întrebat:

E vreo problema daca la varsta de 14 ani am avut o relatie sexuala si o fac cam de 3 ori pe saptamana? Sunt baiat

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Depinde cu cine, daca folositi prezervativ. Sper ca stii ca poti lua tot felul de boli cu transmitere sexuala.

| iubesc a răspuns:

Vai de capul tau...asta te preocupa pe tine la varsta asta? Esti un copil ia si invata

| Azµre a răspuns:

Ești pinochio nu ești băiat și nici gigolo cum spui.
Fie ești un onanist fie nu ai ce face la ora asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la 14 ani ar cam trebui sa ai alte prioritati dar daca iti place viata de mic asta e, da-i cu Manuela.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cum sa faci la 14 ani asa ceva?
Esti copil baiete, traieste-ti copilaria, ar trebui sa ai alte preocupari cum ar fi scoala, nu sexul.
Te pup!

| CEl8oo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu sau esti asa invatator/are de atita le spui la toti sa se apuce de carte,,
Hai lasatz toate variantele aste-a si ginditiva ca sintem in 2013!

| crash15 a răspuns (pentru CEl8oo):

Si ce daca suntem in 2013?! Doar pentru ca putstii de varsta mea fac asa ceva, nu iseamna ca e bine, ca ca lumea a degenarat foarte rapid si in ca degeneraza! Ingerfrant are dreptate!

| AndyLavy a răspuns:

NU. nu are ce problema sa fie. SIngura ar fi sa lasi pe vreuna insarcinata, asa ca ai mare grija, in rest da-i bataie!

| Ivanovicius a răspuns:

Poate pe moment nu s-au schimbat multe, insa faptul ca ti-ai inceput viata sexuala la doar 14 ani iti poate afecta viitorul grav! Daca iti place o fata, pana la varsta de 16-17 ani, incercati sa va limitati la un sarut intens. Noroc!

| RisenAngel a răspuns:

Depinde cat de maturizatzi sunteti atat fizic cat si psihic nu conteaza varsta. unii se maturizeaza mai devreme