| craciunita007 a întrebat:

De la ce varsta incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o anumita varsta la care dezvirginarea este considerata ca fiind normala sau acceptabila. Fiecare fata se dezvirgineaza la momentul potrivit si aceasta poate diferi foarte mult.Deci nu se poate da un raspuns corect si clar in privinta momentului optim de a-ti incepe viata sexuala, care sa nu poata fi contestat.Chiar daca din punct de vedere fizic esti suficient de bine dezvoltata, doar tu poti decide momentul in care te consideri suficient de pregatita atat psihic cat si mental.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cand ai chef

| neutrino a răspuns:

Atunci cand ai cu ce, cu cine si, in mod special, atunci cand ai varsta la care sa poti fi responsabil de faptele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fata mi se pare ideal de la 18 ani CEL DEVREME.

| Ignat_Vasile_1999 a răspuns:

De cand consideri ca esti pregatita!