| gabi115 a întrebat:

La ce varsta e cel mai bine sa iti incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Cand esti pregatit(a). Altii si-o incep mult prea devreme, altii mult prea tarziu. Depinde de tine cand vrei si cand esti gata sa faci pasu` asta.happy Bafta!

10 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Nu e vorba de varsta...nu conteaza...cand ai ocazia fa-o nu te gandi la consecinte

| George1510 a răspuns:

Varsta cea mai potrivita este aia la care te simti pregatit/a

| ElevatorStricat a răspuns:

Poi de la 18-22 ani happy alti si-o incep mai devreme dar nu e bine happy deci pe la 18 19 20 21 22 de ani este indicat happy dar aveti grija sa va protejati de accea sau inventat prezervativele happy

| robiniotunami a răspuns:

Buna! normal nu exista o varsta, inceperea vieti sexuale se incepe cand te simpti pregatit.

| nadyank a răspuns:

Atunci cand te simti pregatit/a atat fizic cat si psihic. Noi oamenii suntem foarte diferiti de la un individ la altul, ne maturizam diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17-19 cam asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 any

| dragos_1189 a răspuns:

16-17 ani thumbs up.