| thanos a întrebat:

De la ce varsta nu mai este normal sa fi virgin

vreau doar sa imi scrieti varsta nuvreau alte texte ok?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In ziua de azi nu se mai stie.Dar este recomandat atunci cand esti dezvoltat sexual si mai ales mental.Nu ai vrut text dar asta e.Accepti bine.Nu,iarasi bine.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De la varsta de 90 de ani. Pana la 16-17 ani nu este normal sa nu fii virgin, iar de la 16-17 pana la 90 de ani este ok si daca esti, si daca nu esti. Dar daca dupa 90 de ani mai esti tot virgin, este cam ciudat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Zenithf):

Asta dacă apucă 90 de ani.

| Zenithf a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am raspuns la intrebarea care a fost pusa. "Pana cand este normal sa fii virgin?" Pai bine, este normal sa fii virgin orice varsta ai avea. Am zis pana la 90 numai asa, in ideea ca nu traiesc foarte multi pana si peste aceasta varsta. Capisci? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA varsta cand esti pregatit mental, sexualitatea este ceva normal dar. Si o mare responsabilitate.