| xJustJuss a întrebat:

De la masturbatie regulata penisul creste sau se micsoreaza? Nu este TPU meu, Sunt la un prieten.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nici nu creste nici nu se micsoreaza.

| Oana92 a răspuns:

Nici una, nici alta!

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, m-am referit că mi-e ruşine să vorbesc despre acest subiect, Doamne fereşte cum să spun că i se micşorează penisul? Keep calm.
O seară bună!

| stark47 a răspuns:

Nu cred ca se intampla una sau alta! insa, e bine sa l antrenezi macar odata pe saptamana! creste rezistenta!

| MrAnderson a răspuns:

Salut. Nici...nici...
Influentele pe care le are masturbarea asupra dimensiunilor sunt atat de mici, incat devin neglijabile.
Poate ti se va spune altfel, dar te asigur ca daca o faci cu masura, masturbarea este un obicei natural, si sanatos.

E adevarat ca, facuta in exces poate provoca leziuni penisului, dar nu ii afecteaza dimensiunile.

Cu stima,
Neo

| gogoɴicɑ a răspuns:

Nici nu-ti creste, nici nu ti se micsoreaza dar in schimb iti mai creste unul.

| AdytzuDaniel a răspuns:

Nu are nicio legatura creste in functie de varsta te dezvolti.Risti doar sa rupi acea at care se numeste preput atata tot.Bafta

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru AdytzuDaniel):

Hmm, iar daca accea se rupe?

| AdytzuDaniel a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Simtio usturime, curge sange si in unele cazuri se poate infecta daca nu te tratezi