| Sara2 a întrebat:

De o 1 luna jumate iubitul meu ma refuza, nu mai vrea sa facem sex, ne certam foarte mult, ma pupa in sila, parca e plictisit de mine, i-am zis ca vreau sa ne despartim dar a zis ca nu exista asa ceva, si daca ma prinde cu altu ma bate, iar eu am facut un lucru urat, aseara m-am intalnit cu un vechi amic cu care vb orice, m-am imbatat si m-am culcat cu el, acum imi este jena de ceea ce am facut, ar trebui sa ii zic iubitului meu de greseala asta? sad (iar amicul meu m-a sunat azi de 16 ori dar mi-a fost jena sa ii raspund la tel )

11 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Eu cred ca ce spui pe aici sint povesti, le scoti asa dupa cum ti se scoala sa vezi ce raspunsuri da lumea. Daca insa e real ce spui as zice cam asa. Uite cui da Dzeu femei adevarate, unora care nu le poate duce.Tu vrei sex si el nu.Pai spune-i ca asa ceva nu se gaseste pe oriunde.Naspa auzi sa traga femeiea de tine si tu sa spui nu vreau, sau probabil a zis ca nu ca nu poate, nu are cu ce. Exact cum am spus Dzeu da alora care nu pot duce.Ce sa zic o sa iti gasesti tu altu ca se pare nu poti sta asa fara sa faci sex.Bafta oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu era mai corect sa discuti civilizat cu al tau? Intotdeauna, greseala se plateste, mai devreme sau mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o cur.va happy care pune intrebari la caterinca prietena ta s-a culcat cu iubitul tau, apoi tu te-ai culcat cu altul. lasa vrajeala tar.fo eu acum ti-as inchide contul cu bann pe ip.

| SunnyDay88 a răspuns:

Iubitului tau ii spui ca daca nu se face din noul baiatul de care te-ai indragostit, nu mai ai ce cauta langa el.

| e1xtz a răspuns:

Tu esti veche pe aici...iar daca intrebarile tale sunt reale..si daca iubitul tau este acelasi care s-a culcat si cu sora-ta minora, cu tiune in casa in alta camera cum spueai alta data.ce sa mai spun, pana la urma daca mai esti cu el, iti meriti soarta.Nici nu mai conteaza ca te-ai culcat cu altul si alte mizerii deoarece relatia ta este o mizerie.tu stii mai bine ce este acolo

| 26Geo a răspuns:

Amic? Cum poti numi tu amic pe unu care profita de o femeie cand e beata?laughing) Ala nu e amic, e un dobitocrolling on the floor Cat despre iubi, de ce stai cu el daca te bate? ...scuza-ma,dar esti cumva proasta si nu mai gasesti altu? Da-l draq pe iubi daca se poarta asa cu tine,fa-te respectata,nu te lasa umilita! Da-i papucii si cauta pe cineva sa te iubeasca, nu sa se joace cu tine, si nu, nu te combina cu ala de a profitat de tine, o sa regreti.Scuze ca jignesc dar m-am saturat sa tot aud de fete care se lasa umilite de diversi "iubiti" crezand ca asta e dragostea "eterna"rolling on the floor Bafta

| Alison95 a răspuns:

1. cati ani aveti?

2. de cat timp sunteti impreuna?

3. esti sigura ca nu s-a indragostit de alta, nu te inseala?

| Sara2 explică (pentru Alison95):

1.eu 27 el 35
2. 3 ani si 2 luni
3. nu stiu ce sa mai cred

| Rule a răspuns:

Daca nu mai vrea nici sa faca sex cu tine - atunci si-a pierdut total interesul fata de tine. Nu ii mai esti importanta.Dar totodata nu accepta s il lasi, sa te duci la altcineva. Mai pe scurt 1) el sa fie liber cu cine vrea si cind vrea 2) iar tu sa fii numai sub stapinirea lui

| WhiteLover a răspuns (pentru Rule):

Mare dreptate ai.el are drepturi, tu doar interdictii.si iar iti spun...si ce ca ai facut-o cu ala? pana cand tot o sa stai sa fi respinsa si umilita? desparte-te de el daca nu vrei sa ajungi mai rau...

| TheRiff a răspuns:

Ar trebui sa il suni pe amicul tau si sa-i spui ca a fost o greseala si sa-ti ceri scuze de la el. iar cu prietenul tau sa discuti deschis pe aceasta tema.