| brunett3 a întrebat:

De revelion am fost cu fostii colegi si inca un baiat. Baiatu' ala si a bagat limba in gura cu aproape toate fetele de acolo. laughing Apoi la sfarsitul petrecerii de dimineata a zis ca s-a indragostit de mine laughing si mi a cerut nr. de tel.
Acum imi pare rau ca i l- am dat... si oare sa il cred cand a zis asta?

5 răspunsuri:
| Sevenup a răspuns:

Sunt sigura ca isi doreste cu TOATE fetele nu doar cu APROAPE toate happy, deci de asta a inceput sa flirteze cu tine (ca sa'i pici in plasa). Comporta'te indiferent fata de el, nu il baga in seama oricat o sa isi dea el silinta.Nu merita happy!
Un astfel de baiat vrea sa te duca in pat si a2a zi sa iti dea papucii.
Deci fii indiferenta.

| Geo_6214 a răspuns:

La Multi Ani!
Pai de ce iti pare rau ca i l-ai dat? Nu il placi? Sau ce?
De cat timp il cunosti? Tu ar trebui sa stii daca e de incredere sau nu, daca ar minti in legatura cu asta sau nu.
S-a baut la petrecerea de revelion? Presupun ca da, deci s-ar putea sa fi fost cam turmentat cand ti-a zis asta, dar oricum daca te va suna s-ar putea sa nu fi mintit cand a zis ca s-a indragostit de tine.

| oanamik_2341 a răspuns:

Pai nu cred ca trebuie sa-l crezi avand in vedere ca probabil bause ceva alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l crede, era beat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era beat las-o balta.si uita ce ti-a zislaughing