| PixCuGel a întrebat:

De unde pot cumpara un lubrifiant. Vreau sa-i fac o surpriza iubitului meu.Se gaseste la orce farmacie?
Ami da daca nu am 18 ani?
Cat costa?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De la orice market găsești și costa între 12 lei și 30 de lei.

| AndyLavy a răspuns:

Gasesti in orice farmacie, in orice magazin mai mare, aproape oriunde si da iti da chiar daca nu ai implinit 18 ani. cat despre pret..depinde de lubrifiant. cam 20 de lei.Succes cu iubitul! o seara frumoasa!

| Ella3133 a răspuns:

Mai bine cumpara de la un super marker e mai ieftin ca la farmaciewinking

| moustache a răspuns:

Ce inseamna?

| Silyca a răspuns (pentru moustache):

Un fel de gel de duswinking ai incredere.

| Oanaa93 a răspuns:

Mai bine cumperi din kaufland sau supermarket si mai ieftin si nu se uita nimeni la tine ca la felu 18 happy