| AndreiSYLAR a întrebat:

Se gaseste lubrifiant la farmacie?

9 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Din cate stiu eu da, se gaseste happy

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Vrei sa-ti **** gagica in cur? :3

| J0hn a răspuns (pentru EvelynCocainIIIa6):

rolling on the floor te intereseaza? (oricum amuzanta intrebarea laughing )

| pisycootszataa a răspuns:

Da se gaseste

| AndreiSYLAR explică:

Ce dreacu e asa amuzant nu nu vreau sa fo ard in cur... Multumesc pentru raspunsuri la ce doi oameni seriosi.

| J0hn a răspuns (pentru AndreiSYLAR):

No te agita hombre. du-te la " dm " acolo gasesti ce vrea inima ta. pentru ca nu tot taranul stie de " dm " si gasesti lucruri noi de calitate noroc

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns (pentru AndreiSYLAR):

Da atunci la ce se mai foloseste? O.o

| AndreiSYLAR explică (pentru EvelynCocainIIIa6):

La sexul normal in vagin ca sunt unii librifiant care provoaca caldure si face ca simturile sa iti ia razna

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns (pentru AndreiSYLAR):

Sa-ti dau funda? smug