| IubesteEa a întrebat:

De unde stiu ca ma iubeste inca fostul?, adica la mine se mai uita, vorbeste cam des cu mine nu cum vorbea inainte findca ne-am injurat sad (dintr-o anumita cauza)acum ma baga inseama asa si asa, se uita la mine, si imi ia apararea daca se ia cineva de mine de exemplu:acum 5 zile am zis ca se luau unii de mine si el cu fratele meu l-au injurat cand au aflat ca se luau de mine sincer nu stiu ce sa cred, dar cineva imi spune ca ma iubeste cine este acel cineva? de exemplu :prima oara cand ne-am despartit am stat 1 saptamana si 2 zile si eram in tranvai si eu vorbeam cu prietena mea si el tot se uita la mine, i-am vazut sclipirea din ochi, si cand ma uitam eu ma lasa apoi se intorcea si i-am intins piciorul sa nu treaca si zambeam si stateam si unu de celalalt ma rog el se apropia si miercuri la scoala el imi zambea si i-am atins parullaughing si am vorbit pe mess si mi-a zis ca mai vrea sa fie cu mine si ca ma iubeste 99% si a pus emoticonul astalaughing de ce? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| zapalicii a răspuns:

Deci'. din cate am inteles eu'. v'ati despartit'. si tu crezi ca el inca te place. incearca sa aflii de la prietenii lui'. ca trebuie sa vorbeasca d tine daca e'. sau'. te pui cu un baiat'. mai frumos. etc. si daca e gelos. inca te place. daca nu. inseamna ca s-a terminat. si cu faza aia cu ''inca te mai iubesc 99% laughing'' sa nu crezi'. toti baietii zic asa'. sper ca te'am putut ajuta`!; x

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca inca mai tine la tine. dar ai grija sa nu vrea doar sa se razbune sau sa faca baza.

| Daysukki a răspuns:

Daca-i fostul ', de ce dracu' iti mai pasa? nu-nteleg cum le merge mintea anumitor fete.

| SpeciMen a răspuns:

Daca o persoana te baga in seama nu inseamna ca te iubeste. iar daca el spune ca te iubeste inseama ca nu are habar ce e iubirea happy