| IubesteEa a întrebat:

De unde stiu ca ma iubeste inca fostul?, adica la mine se mai uita, vorbeste cam des cu mine nu cum vorbea inainte findca ne-am injurat sad (dintr-o anumita cauza)acum ma baga inseama asa si asa, se uita la mine, si imi ia apararea daca se ia cineva de mine de exemplu:acum 5 zile am zis ca se luau unii de mine si el cu fratele meu l-au injurat cand au aflat ca se luau de mine sincer nu stiu ce sa cred, dar cineva imi spune ca ma iubeste cine este acel cineva? de exemplu :prima oara cand ne-am despartit am stat 1 saptamana si 2 zile si eram in tranvai si eu vorbeam cu prietena mea si el tot se uita la mine, i-am vazut sclipirea din ochi, si cand ma uitam eu ma lasa apoi se intorcea si i-am intins piciorul sa nu treaca si zambeam si stateam si unu de celalalt ma rog el se apropia si miercuri la scoala el imi zambea si i-am atins parullaughing si am vorbit pe mess si mi-a zis ca mai vrea sa fie cu mine si ca ma iubeste 99% si a pus emoticonul astalaughing de ce? voi ce credeti? dau funda! de ce a pus emoticonul ala?
Ai un raspuns pentru flori? cine raspunde ii dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| the1answer a răspuns:

Te place, dar fi atenta s-ar putea sa incerce sa te seduca si dupa se cupleaza cu o alta fata ca sa te faca geloasa. Vrea sa vada si el probabil daca il placi. Dupa comportamentul lui ai dedus super bine ce ar putea sa insemne.
Iubirea in adolescenta e trecatoare, adica nu exista in adevaratul sens al cuviantului asa ca iti dau un sfat:
daca te cuplezi candva (tot in adolescenta cu el) sigur va veti desparti asa ca nu are rost, treci peste si mai am un sfat:
FA-L GELOS

1 răspuns:
| Anabella01 a răspuns:

Se pare ca inca te mai iubeste dar fi atenta ca nu se stie s-ar putea sa isi bata joc de tine