| IubesteEa a întrebat:

Dupa ce fostul zice ca nu mai vorbeste cu tine ne spunand cauza inseamna ca te-a uitat? de exemplu eu l-am pus pe fratele meu sa il intrebe daca mai vorbeste cu mine? si a zis ca nu findca asa vrea el de smecher ca cica l-am injurat si l-a intrebat pe fratele meu daca eu i-am spus asta si el a zis da si fostul a zambit si nu zis nimic ce inseamna asta de ce a zis de smecher si a zambit cand a aflat ca eu am fost? sincer da l-am injurat acum a dat cu mingea in mine fara motiv nu l-am bagat inseama, imi zambea, se uita frumos la mine ce mai inseamna?:? dau funda helpppp mesad mersi

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți vezi de treaba ta, asta înseamnă!
Pa, pa.

| irina20 a răspuns:

Inseamna ca s-a deranjat si ca s-a enervat ca l-ai injurat. Faptul ca a zambit nu inseamna neaparat ceva...

| 1234_7760 a răspuns:

Intrebare stupida...

| Sysy_7541 a răspuns:

Pai nu trebuia sa il injuri, el fiind iubitul tau faptul ca a zambit nu inseamna ceva, adica sa nu iti faci iluzii happy

| Nancy a răspuns:

Ca e un idiot happy si cu acest tip nu ar mai trebui sa ai nici o treaba happy mai bine spune-ni sa te lase in pace happy si nici cu privirea nu il mai contacta happySi nu stiu daca te-a uitat avand in vedere ca are niste manifestari de copil de 8 ani happy poate pur si simplu nu il duce capu sa faca ce trebuie si asa il duce pe el cucuhappySucces!