| BiibiiBaaa a întrebat:

Nu stiu ce sa fac crying imi e rusine pentru ca i-am spus baiatului pe care il plac ca imi place de el. ce credeti ca o sa creada despre mine? ca el nu prea ma suporta :-s

Funda celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| TPU122 a răspuns:

Eu te pot ajuta! Uite, dupa parerea mea baietii vorbesc intre ei si o sa afle toata lumea dar daca e bine crescut nu se va intampla asta! Am avut si eu probleme de genul si inca mai am! Oricum tu trebuie sa fii linistita pentru ca ti-ai descarcat sufletul si chiar daca se intampla ceva cam rau, sa fii mandra de tine ca ai avut curaj sa-i spui! Te pup! Si astept funda love struck

| BiibiiBaaa explică (pentru TPU122):

Mersi.sper sa fie de ajutorbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Probabil că el nu dă doi bani pe tine și nu trebuia să-i spui că-ți place de el așa te va trata și mai urât.
Dacă chiar nu știe aprecia o fată atunci uită-l.

O zi perfectă îți doresc.