| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat cu cateva luni mai mare decat mine dar nu stiu daca ma place. M- acoperit de multe ori la scoala, nu e badaran cu mine dar nu vrea sa spuna nimic. Eu i-am spus ca-l plac dar el nu spune nimic. El e din rac, eu din scorpion, VA ROG HELLLP MEE.

Răspuns Câştigător
| denisa_3178 a răspuns:

Probabil ca e timid. nu are curajul sa recunoasca.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ai facut tu primul pas, nu-ti ramane decat sa astepti. Poate baiatul are fata de tine sentimente camaraderesti.Nu-l poti forta. Poate iubeste in taina pe altcineva.

| magicianul19 a răspuns:

Date pe langa el. cere nr de telefon etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma miha ce sa iti zic zii si tu ca esti buna la pat dai vrajeala sugeio ca la toti baietii le plac asta si asa o sa fie al tau succes