| NutzaLenutza1 a întrebat:

Am nevoie sa stiu daca baiatului pe care-l iubesc ma place si pe mine?sad

Răspuns Câştigător
| Lyndsey a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu si eu as avea nevoie de acelasi lucru. E atat de placut sa te simti impacat cu ideea ca da, te place. Insa noi nu stim nimic. Tu il cunosti! Cum se comporta in preajma ta? Se balabaie cand vorbeste cu tine? Roseste? Iti spune cuvinte frumoase? Te conduce acasa? Eu una astept de mult timp si mi-e rusine sa-l indreb:"Ma placi? Ca eu te plac.". Nu! Nu e bine sa-l intrebi, e jenant, mai ales daca el spune ca nu. Fii mai indirecta si intra-i pe sub piele: iti vei da seama foarte repede, daca ai instinctul de femei bine dezvoltat! Bye-bye!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi, intreaba-l.

| Voidwithin a răspuns:

Si care e intrebarea? Noi nu putem ghicihappy

| AOLEVRIC a răspuns:

Da, te place happy. Eu zic sa vorbesti cu el.

| NutzaLenutza1 explică (pentru AOLEVRIC):

Nu vra sani spuna nimic

| NutzaLenutza1 explică:

Dar care sunt semnele?! ca ii place sau nu?