| Andrei258 a întrebat:

Decand a venit frigul ejaculez mai repede daca vara rezistam 10 15 20 minute chiar 1 ora acum in 2 3 secunde dau drumul cand da de caldura poate fi dela frig voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| maturgrizonat a răspuns:

Din cauza racirii vremii, acest fenomen a aparut si la dinozauri si a dus la disparitia lor.
Nu fi zgarcit, umbla la termostat sau mai baga un brat de coceni in soba!

| BiuL a răspuns (pentru maturgrizonat):

Hahaha best answer!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu exagera, sa nu te trezesti ca suferi de ejaculare precoce si sa te simti stanjenit cand vei fi cu o fata.
Atat iti pot spune.
Nu exagera, tot ce e prea mult, strica.

| Andrei258 explică (pentru greece12):

Am deja o relatie stabila

| greece12 a răspuns (pentru Andrei258):

Atunci n-ai probleme.
Nici cu frigul.

| Andrei258 explică (pentru greece12):

Ce seintampla atuci de ce apare?

| greece12 a răspuns (pentru Andrei258):

Legile fizicii, ti se schimba rapid temperatura corpului.

| darrio2007 a răspuns:

Adica,vrei sa spui ca iesi din casa si pac, ejacularea! Nu mai iesi din casa.Esti foarte amuzant.

| Andrei258 explică (pentru darrio2007):

Nu nu ies din casa stau inautru dar e frig

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei258):

Sa stii ca mai conteaza si de gradul de excitare din momentul respectiv.Si de o viata sexuala activa.Una este sa faci sex de 2-3 ori pe saptamana si alta e sa faci mai rar. Poate faci zilnic sex.Este exemplul unei relatii stabile. Dupa cum spui tu.

| Andrei258 explică (pentru darrio2007):

Aproape zilnic

| SorinTudor a răspuns:

Nu cred ca e temperatura cea care iti controleaza ejacularea, mai degraba as zice ca te exciti mai mult laughing sau poate e de la masturbarea intensa...frig, zapada, iarna stai in casa, pui un film XXX si dai drumu la MANUELA