| gabytzax a întrebat:

Dece fetele intr-o relatie sufera mai mult decat baieti?

5 răspunsuri:
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Deoarece fetele pun suflet, baietii se pot "debarasa" repede de cineva! Nu generalizez deoarece sunt si baieti deosibiti, dar sunt mai rari.Asa ca fetelor daca ii gasiti tine-ti cu dintiilaughing:* funda?

| eluboy13 a răspuns:

Baietii nu se arata, dar sufera inzecit cat fetelewinking

| Neinteresantul a răspuns:

Cine a zis ca fetele sufera mai mult decat baietii? Nu e deloc adevarat. Intr-o relatie care nu prea merge (si dupa ce se termina), cel mai mult sufera persoana care se dedica sau s-a dedicat cel mai mult relatiei... indiferent daca e fata/femeie sau baiat/barbat.

Si noi suferim, dar nu vrem sa aratam asta.

| TheBaby a răspuns:

Pentru ca sunt sensibile si sentimentale, pun la suflet pe când băiatu' ai plecat, "bin' ceau" pe când fata, se inchide, să zicem aşa.

| unknownn a răspuns:

Ca-s fete si sunt mai sensibilehappy