| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele sunt proaste si sufera dup baieti?

21 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Pentru acelasi motiv care ii face pe baieti sa fie prosti si sa sufere dupa fete!

| Malvina24 a răspuns:

Aaaa...ca tu nu ai suferit niciodata! Daca sufera nu inseamna neaparata ca sunt proaste! Unele sunt mai credibile!~si eu am suferit pentru prietenul meu si asta nu inseamna ca sunt proasta!

| User a răspuns:

Pentru ca sunt. De ce, nu stiu.

| DennyxD a răspuns:

Deci...baietii au multe defecte:sunt mincinosi, aroganti, plictisitori, ignoranti.(unii dintre eilaughing )
Noi fetele avem un singur defect:suntem nebunee dupa aceste fiinte mincinoase, plictisitoare, arogante etcrolling on the floor
Si dc suferim dupa ei? pentru ca "ne iau mintile" si suntem prea indragostite ca sa realizam ce vor ei cu adevarat si ce sunt de faptwinking

o fundita?blushing

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai daca stau mult cu ei si parintii i despartesc sau baiatul se cearta cu iubita ea sigur plange si sufera ca au atatea amintiri...:X:X:X:*:*:*

| HBK a răspuns:

Pentru ca asa sunt fetele pun suflet si au capacitatea de a iubi cu adevarat. Dar mereu iubesc pe cine nu merita si cand isi dau seama ...SUFERA.Un baiat nu se arata e mai tare de aceea i se spune sexul puternic.

| zanesiprintese a răspuns:

Nu cred ca sunt proaste, mai exact nu cred ca cineva care sufera este prost! Si baietii sufera, dar nu arata, fetele sunt mai sensibile. Dar daca te referi la faptul ca nu isi pot reveni dupa o despartire, asta inseamna ca nu au vointa si ca se complac in acea situatie.

| Gosh. a răspuns:

Asa e viata.

| MoreTime a răspuns:

Daca esti baiat iti zic ca esti misoginbig grin
Fetele stiu sa se bucure de sentimentul de dragoste fata de multi baieti care nu iubesc din cauza ca sunt lasi si au fost tradati odata sau vor sa vada fetele cum plang dupa eilaughing sau mai stiu eu ce.
Majoritatea fetelor tin foarte mult la acest sentiment si pentru ca au o gandire diferita fata de majoritatea baietilor care se gandesc "a. gasesc alta", ele realizeaza ca de fapt nu e asa si trebuie sa te bucuri de fiecare clipa traita pentru a iubihappy.
Finishbig grin

| perla a răspuns:

Petru ca sunt proasteeeee!

| ady_2621 a răspuns:

Nu generaliza... O fata care gandeste mai mult emotional decat rational este "o proasta si sufera dupa baieti". Si in mare parte fetele gandesc emotional, ceea ce le face pe ele sa fie "de neinteles". Dar faptul ca ele sunt complicate denota ca sunt niste fapturi minunate. Dar, repet, nu generaliza!

| plasticstyle a răspuns:

broken heart pentru ca sunt mai serioase...mai sensibile, iar baietii nu iau chiar asa totul in serios precum fetele...

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Ei na! Da baietii cum sunt, omule? Cand vad o fata vai! Nr de telefon, adresa, cati ani are! Se holbeaza la noi ca la masini straine! Si mai vb de fetetongue

| Crucified a răspuns:

Pentru. ca ele sunt proaste cu draci,macar baietii sunt de treaba si nu sunt asa de bagaciosi ca fetele,ei sunt mai retrasi si mai introvertiti,pe cand unele fete sunt asa de fitoase,folosesc cuvantul "Oh!",chestia cu suferitul njj ce sa zic. monkey majoritatea baietilor sunt ignoranti(mie imi plac tipul acesta de baieti,mai seriosi) eu nu cred ca fetele sunt asa de serioase,eu cred ca fetele sunt mai rele ca baietii, nu stiu de ce unii spun ca baietii sunt mai rai ca fetele. offf! scuze ca am intrat in detaliu,deci sa revenim. happy
asa sunt fetele,proaste!(unele,eu ma comport ca un baiat, sunt tocilara si introvertita si ignor pe toata lumea, nu ma intereseaza ce spun unii despre mine, ca sunt urata etc. eu ii intorc spatelewinking eu nu am iubit si nici nu doresc sa am, nu imi trebuie asa ceva! devil ) unele fete sufera dupa baieti deoarece ii iubeste iar baietii le insala, dar nu stiu de ce rolling on the floor de parca numai exista baieti pe pamnatul astahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele fete sunt mai sensibile si pun suflet. Altele, se uita doar in portofel si nu le pasa de inima care bate pentru ele.
De ce sa fie proaste daca sufera? A iubi pe cineva este un lucru normal. Dragostea implica suferinta si multe alte lucruri care te fac sa te dai cu capul de pereti, sa-ti doresti a muri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele sunt inferioare noua, deea ceaia sunt asa proaste si sufara dupa noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece suntem create, sa avem atractie fata de ei...si ei la rundul lor sufera din cauza noastra, pur si simplu stiu sa ascunda bine asta!*-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti ia recunoasteti oare nu ati suferit nici o'data din cauza unei fete?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fete frumoase =aparat de stikat nu stiui ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. In limbaj comun poate ai spus ca sunt obsedate de baieti si de ce fac ei si nu prea au multe alte interese, la acest lucru nu poti sa raspunzi numai daca te sinucizi si te reincarnezi in fata... dar atunci probabil ca vei avea unele intrebare legate de baietii. Oricum se pare ca toate fetele au ca una din ocupatiile principale baietii. Oricum e normal sa fie asa, pur si simplu pentru ca... asa e.
2. Poate ca vrei sa spui ceea ce ce ti sa raspuns. Si nu poti face niciun fel de afirmatie de gen TOATE sau TOTI! Toate generalizarile sunt false, inclusiv aceasta. Vorbesti de prea multi oameni. Numai unele lucruri sunt clare: 1 Nimeni nu poate stii tot. 2 Si noi barbatii suferim dupa o despartire. Numai ca exista un defect comun: nici fetele nici baietii nu vad diversitatea sexului opus. Adica: Sfaturi de genul: Tuturor fetelor le place baietii musculosi sau Toti baietii sunt aroganti, nesimtiti si insensibili. Ar trebui sa mai vorbesti cu unele fete si sa vezi ca sunt foarte diferite intre ele la fel de mult ca si baietii

| Ddyiaannaa a răspuns:

1 la mana, nu sunt proaste si emotive foarte mult.
2 la mana, si baieti sufera dar ascund acest lucru pentru a nu se face de rusine!
3 la mana sufera si pentru ca iubesc persoana respectiva si daca incerci sa comunici cu ele vei vedea cate lucruri intresante poti afla despre ele!

funda?:-)