| Madiitza a întrebat:

De ce intr-o relatie singurele care sufera sunt fetele si nu baieti? worried

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Pentru ca noi suntem mai sensibile si atunci cand se desparte un baiat de noi suferim mult pentru ca noua chiar nea pasat de acel baiat si inca ne mai pasa. Baietii (majoritatea) nu le prea pasa de chestia asta ci doar sa o. faca cu cat mai multe fete. Sau depinde de baiat, daca e unu dala mai sensibil poate ca si el sufera dar nu vrea sa arate din cauza ca rad ceilalti baieti de el. ma rog ...cam asa e la mine in clasa. Sper ca te-am ajutat!
Funda? plz am nevoie

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru că baieţii sunt roboţi androizi de pe altă planetă care vin aici practic, doar să se satisfacă. Si culmea e că nu trebuie să facă mari eforturi să ajungă între cracii unei pământence

| thereforyou a răspuns:

Cine a zis ca baietii nu sufera? Doar ca nu arata asta asa mult.

| anaaa13 a răspuns:

Pentru ca suntem fraiere si sufletiste tongue
Si ei nu merita asta!

| TabooR a răspuns:

Ai uitat sunt mai multe femei pe planeta decat barbati au de unde alegelaughing

| Doar1îngeR a răspuns:

Si baietii sufera stai linistita.Si ei sunt oameni si ei simt. Poate doar nu ai dat de un om care sa ii pese suficient de mult sau...care sa arate suficient de mult cat sufera, astfel incat sa vezi.

| Doar1îngeR a răspuns:

Caruia* blushing

| Revelation a răspuns:

Te inseli foarte mult... Si baietii sufera dar, de cele mai multe ori, fetele iubesc mai profund... Fiindca isi iubesc si prietenele, deci gandeste-te la un iubit. Baietii sufera si ei, stai linistita. tongue

| zzzuperman a răspuns:

@anaaa13, esti za best... tu zici ca baietii nu merita iubiti(de parca am fii leprosi sau ceva de genu) si ai la avatar o poza cu un baiat pe care il saruti si prespun ca-l iubesti altfel nu ai face-o...nu ti-se pare un pic de ipocrizie?

| ankutzik1475 a răspuns:

Sufera si baietii doar ca nu vor sa arate asta...

| AmericanHistoryX a răspuns:

Da bine, aia care zic ca nu sufera mint sau daca ai dat de unu' care schimba la 2 saptamani prietena nu te astepta sa sufere...pentru el asta e un sport deja

nu te lasa asa usor cuprinsa de vraja dragostei daca nu esti sigura ce vrei

| Spark10 a răspuns:

De fapt baietii sufera mult mai mult. o sa vezi in sectiunea dragoste si sex ca sunt multe povesti triste postate si de baietiwinking psihologic a fost demonstrat ca masculul se ataseaza mai repede si mai puternic insa poate uite mai usor decat o femela. e greu sa fii baiat si sa suferi din dragoste pentru ca trebuie sa tii in tine...macar voi fetele puteti plange una la cealalta.noi trebuie sa ne adunam gasca sa bagam un "***..." si o bere ca sa mai uitam de probleme.

| timewaster a răspuns:

Pentru ca noi nu intram pe forumuri si ne plangem ca neo lasat pretenele nu inseamna ca unii din ei nu sufera. daca nu sufera inseamna ca n-a fost relatie.

| bebelushabb a răspuns:

Nu este adevarat. Si baietii sufera dar sunt prea orgoliosi sa o arate si sunt destul de puternici sa treaca destul de repede peste orice suferinta.
Noi fetele suntem mai sensibile si nu ne ascundem in spatele unui zambet.

| s0w30n3 a răspuns:

Nu doar fetele sufera...si eu sufar foarte mult ca m-am certat cu o prietena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?
Eu mi'as dori sa fie asawinking, dar inca imi amintesc cum un prieten ft bun imi plangea in brate :-s, ca se despartise de prietena lui cu care a fost 5 ani. Nu mai vreau sa vad o scena de asta sincer, un baiat plangand iti rupe inima crede'mawinking.
Si sa fim realiste, noi gandim intr'un fel ei in altfel.
Noi putem sa tipam in gura mare " Te iubesc bebiku " ei se fac ca ploua cand audwinking.
Sunt barbati, sunt duri sau asa trebuie sa para.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat... Sufera si baieti da nu arata ...ma rog depinde si de circostanta :-|

| seby4music a răspuns:

Stii...eu ma gandeam chiar invers... fetele din ziua de azi sunt prea materialiste din pacate

| du2 a răspuns:

Bheyy.si noi suntem oameni! hai ca intrebarea asta chiar m-a disperat! cum pana mea sa nu suferi!

| sebastianus a răspuns:

Pai de obicei sufera cine iubeste... iar fetele de cele mai multe ori sunt cele care se indragostesc mai repede...si baietii sufera crede-ma doar ca baietii nu se arata la exterior doar la interior