| MariusS_5528 a întrebat:

Dece se comporta indiferent cu mine? am iesit cu o fata, s-a comportat foarte frumos cu mine am pupat-o am luat-o in brate etc.
Dar nu imi mai raspunde la telefon, la mesaje raspunde f greu, iese de pe mess fara sa zica nimic... asta s-a intamplat de 1 zi pana acum nu s-a intamplat asa.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu nu te simti vinovat cu nimic, cel mai bine ar fi sa o intrebi ce s-a intamplat de s-a schimbat asa mult.Motivele ar putea fi doua.Sau s-a bagat cineva si i-o fi spus ceva urat despre tine sau poate sa ii placa altcineva, asa brusc.Fii calm si stapanit si, pur si simplu, intreab-o.Si insista sa iti SPUNA.Bafta!

| mgtow a răspuns:

Nu are interes sa mai fie cu tine, astea sunt persoane care au o gandire asa mai tampita chiar nici eu nu inteleg de ce sunt asa, in loc sa spuna adevarul le place sa faca misto stai linistit ca dumnezeu ii va da aceeasi soarta ei asa cum ti-a facut tie.

| Zenithf a răspuns:

Poate a avut asteptari diferite de la tine. Poate i-ai parut indiferent, ca pe tine te intereseaza doar partea 'fizica' a unei relatii. Poate 'poanta' cu sarutatul a fost doar un test al ei, ca sa vada ca tu esti interesat doar de asta. Dar ma gandesc totusi, ca trebuia sa te cunoasca mai bine (si tu pe ea la fel) din ceea ce ati discutat inainte pe mess?

| IloveME a răspuns:

Poate nu mai simte nimic pentru tine! poate are p altcineva! u sti genu de relatzie care ai avut-o cu ea!
o discutzie cu ea despre cele intamplate ti-ar prinde bine!

| tyana a răspuns:

Inseamna ca nu mai e interesata de tine.Nu o mai cauta nici tu, nu mai fi insistent ci asteapta ca ea sa te caute. Daca e interesata va face pasul, daca nu asta e.

| Pho3nix a răspuns:

Intreab-o de ce s-a schimbat asa si daca ai gresit cu ceva.
Daca va continua sa se comporte asa, fi si tu indiferent cu ea.
Vorba aia ''Ce dai, aia primesti''.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Poate nici ea nu stie ce vrea.in cazul asta incearca sa "prinzi" momentul oportun si provoaca o discutie serioasa cu ce isi doreste si asteptarile pe care le are, eventual, la tine.Sau poate trece printr-o faza mai proasta(daca este de o zi nu ai de ce sa fii ingrijorat). Daca a acceptat "pupicii" si restul e clar ca indiferent nu ii esti.

| MariusS_5528 explică:

Ieri a fost prima zi in care am iesit cu ea, pana atunci o cunoscusem doar pe nethappy cand ne-am vazut ieri m-a cam provocat sa o pup. imi zicea ca ii e frig ca sa o iau in brate acum nu stiu.

| MariusS_5528 explică:

Sunt foarte multe chestii de explicat, cine vrea si ma poate ajuta sa imi dea un id plsbig grin